Event Date: 2015 04 11
Event Time: 12:00-17:00

Rengiamos pirmosios Lietuvoje tatuiruočių fotografijos dirbtuvės, kurių dalyviai sužinos, kaip reikia fotografuoti žmogų, kurio kūną puošia tatuiruotės. Tatuiruotės seniai tapo mūsų gyvenimo dalimi – jomis puošiasi tiek senas, tiek jaunas. Tatuiruotų žmonių daugėja, tačiau niekas per daug negalvojo, kaip šiuos meno kūrinius tinkamai įamžinti ir perteikti visuomenei.

Balandžio 11 dieną, artimiausią šeštadienį, šį renginį organizuoja vienas žinomiausių fotografų Lietuvoje – Martynas Nasicomy, prieš kurio objektyvą ne kartą stovėjo žinomiausi Lietuvos modeliai.

Renginys orientuotas į pažengusius fotografus, nors, jeigu matysim, kad reikia, bus pritaikytas ir mažiau pažengusiems. „Pamoka“ nėra varžybos, tad stengsimės, kad visi „taptų nugalėtojais“ – tai yra, išeitų sužinoję daugiau, negu žinojo ateidami.

tatuiruociu-fotografijos-dirbtuves-fotografams

Pagrindinis šių mokymų tikslas – pagilinti asmenines žinias dirbant su studijine šviesa. Taip pat tai bus puiki proga papildyti savo nuotraukų albumą tikrai įdomiomis išsikirtinės išvaizdos merginų nuotraukomis. Tiesa, nenorime apsibrėžti vien tik teoriniu mokymu. Renginio metu bus skirta laiko praktiniams užsiėmimas ir bendravimui su modeliais. Siekiame sudaryti draugišką, neformalią atmosferą.

Visi, atėję į „pamokas“, turės laiko pasipraktikuoti gyvai. Kiekvienas dalyvis turės tam skirtą laiką ir pakankamai vietos. Planuojama renginio trukmė apie 5 val. Be modelio Jade Fenix Hobday iš Jungtinės karalystės, į dirbtuves taip pat atvyks ir keli modeliai iš Lietuvos. Tačiau paliekame intrigą pačiam renginiui.

Įsigyk bilietą į renginį:
http://www.žymiausifotografai.lt/paslaugos/tatuiruociu-fotografija-su-jade-fenix-hobday/

Dirbtuvių modeliai: Jade Fenix Hobday ir 2 alternative tipo modeliai iš Lietuvos.
Dirbtuvių vedėjas: Raimundas Bulota
Dirbtuvių organizatorius: Martynas Nasicomy
Data: 2015 m. balandžio 11 d.
Vieta: Fotostudija ”Foko”, Kalvarijų g. 123, Vilnius

Klausimus renginio organizatoriui užduoti galite paštu nasicomy@gmail.com