Event Date: 2015 02 27
Event Time: 19:00-22:00

Renginio akimirkos:

Facebook renginio nuoroda:

https://www.facebook.com/events/327616030770614/

Renginio aprašymas:

Laiko iki “t r y l i k t o j o” lieka vis mažiau! Dienas jau galima suskaičiuoti ant abiejų rankų pirštų!Kitą penktadienį kviečiam visus pasiklausyti:

1. KOTRYNA ŽUKAUSKAITĖ

Kotryna – spaudos iliustruotoja (ne iliustratorė – smile emotion), studiijavo Londone ir Maskvoje, dirba pasauliui gyvendama Vilniuje. Kuria įvairias konceptualias spaudos iliustracijas – daugiausia žurnalams, laikraščiams. Dirba tik angliakalbėje (USA / UK) rinkoje.

Misija: kuo paprasčiau vizualiai iškomunikuoti sudėtingus tekstus (mokslinės temos apie mokslą, technologijas, mediciną, ekonomines-finanses sistemas, įvairius sektorinius-profesinius-institucinius dalykus), naudojant visiems atpažįstamus simbolius.

Išgirsime istoriją apie kelionę nuo žodžio iki iliustracijos, nuo savirealizacijos iki užsakymo. Kas yra – editorial illustration? Kaip ji kuriama? Kokios metodikos taikomos? Apie visą tai iliustruodama pavyzdžiais papasakos Kotryna. Taip pat girdėsite kodėl kūrėjui svarbi savireklama, kaip vyksta darbas su klientu, kokios idėjų pristatymo subtilybės, kas yra iliustruotojų agentai, kodėl akademizmą reikia padėti į lentyną ir susikoncentruoti į stiliaus individualumo paieškas.

Kotrynos klientų sąrašas įspūdingas ir pavardėmis, ir jų gausa:
Klientai: The Washington Post, The Boston Globe, Variety, Random house, New Scientist, Scientific American, Smithsonian Magazine, Pace Communications, Morningstar Advisor, McKinsey Quarterly, Stanford Medicine Magazine, Experience Life Magazine, Harvard Law Bulletin, Appelberg, Stanford Lawyer, Hanley Wood, Deloitte Press…

Pranešimo tema :
“Anapus įkvėpimo”

Portfolio: www.kata-illustration.com

2. SUNDAY DANCERS

Tai Ernestos Valos ir Beatričės Vanagaitės duetas. Meginos kuria papuošalus, tarsi iš fantastinių knygų ir japoniškų animacinių filmų! Tai dirbiniai – ne klasikos megėjams ir konservatyviems pirkėjams.

Pačios kūrėjos pasakoja, kad jų tikslas buvo sukurti papuošalus, kurie būtų aktualūs abiems lytims, todėl tradiciškai būtent moterų lyties vertinamą dekoratyvią papuošalo funkciją sąmoningai papildė turiningais ir žinomais vizualiniais simboliais, kurie skatina ne tik mėgautis papuošalu kaip puošmena, bet ir priverčia apmąstyti bei suvokti matomą vaizdą.

“Sunday Dancers” papuošalai visiškai praplečia juvelyrikos kategorijos sampratą – pateikia tiek estetišką, tiek dekoratyvų, bei emocianalų ir tuo pačiu racionalų sprendimą.

“Mes kol kas nesame žinomos. Esame įdėmiai stebimos. Šį dėmesį prisišaukėme savo papuošalu Divine Matrix – I‘m waching you. Ar ne tiesa, kad reikia bijoti minčių, nes jos pildosi?”

Pranešimo tema: “Papuošalai, kurie nepuošia ir reklaminė fotosesija, kuri nepadeda parduoti.”

Atrodo, kad šie papuošalai yra tikrai kažkas NEXT!!!

Papuošalai: https://www.facebook.com/SundayDancers

3. ANTONIO BECHTLE

Jis – kūrybos kurso vadovas reklamos mokykloje The Atomic Garden Vilnius , bei kūrybos vadovas reklamos agentūroje Spilled Milk

Išgirsime Antonio darbo principus ir filosofiją, kuria jis pasidalins remdamąsis muzikos atlikėjais ir jų kūriniais. Jeigu jau ilgą laiką smalsauji, kur gyvena įkvėpimas bei įžvalgos, kaip gimsta idėjos, kaip to išmokti ir atsidurti ten, kur šiuo metu yra Antonio – laukiame Tavęs kitą penktadienį, Nacionalinėje Dailės galerijoje 19:00 !